Płaczliwość po utracie pracy

zostałam zwolniona z pracy od kilku dni nie mogę spać ciągle popłakuję najbliżsi mówią że jestem nieobecna pogrążona w swoim świecie za kilka godzin cieszę się nie wiadomo z czego co to za objawy

Aleksander Ropielewski

Nie można mówić o depresji. Są to typowe objawy załamania psychicznego po stresującym przeżyciu. Proszę sobie dać trochę czasu i spokojnie przeanalizować sytuację - bez zbędnych emocji.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski