Płaczliwość przez sen u dziecka

dobry wieczor moj synek 21 m-c od 2 m-c w nocy placze a nieraz wrecz krzyczy nie budzi sie nie otwiera oczu lapie sie za nozki ze strony ortopedy nic nie ma.sa to godz rozne 23 lub 1 w nocy czy 3 w nocy pomaga wtedy tylko bujanie w wozku lecz za 20-40 min jest znow to samo nieraz uda mu sie usnac na 2 godz bardzo sie martwie moze to glizda ludzka bo niewiem czy nocne koszmary moga byc noc w noc przez tyle czasu nic mu sie takiego w dzien nie dzieje dziekuje z gory za odpowiedz pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z neurologiem i wykonanie somnogramu oraz badania EEG w celu wykluczenia przyczyn organicznych wybudzania się syna w nocy. Jeżeli badania nic nie wykażą, wtedy należy poszukać pomocy u psychiatry lub psychologa.