Plamienai w trakcie przyjmowania antykoncepcji hormonalnej

Mam pytanie odnośnie plamień w trakcie przyjmowania antykoncepcji,którą biorę już niecałe 4lata.Przyjmuję tabletki Midiana,do tej pory nie występowały żadne skutki uboczne,"plamienia z odstawienia"występują zawsze na4ty dzień od skończenia opakowania.Parę dni temu(tydz.przed końcem opakow.)zauważyłam małeciemne plamy na wkładce podobne do tych które występują w ostatni dzień przerwy od tabletek.Sprawdziłam delikatnie wnętrze patyczkiem hig.i była na nim ciemna gęsta krew.Plamienia trwały ok3dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza ginekologa.