Plamienia po założeniu szwu w 20 tygodniu ciąży

Witam. Jestem obecnie w 20 tc. Trzy tygodnie temu mialam założony szew okrężny zapobiegawczo, gdyż jestem po 3 poronieniach i porodzie w 23tc. Od chwili gdy mam założony szew mam plamienia. Brązowe, kawa z mlekiem. Występują kilka dni, ustają i tak w kółko. Miałam robiony posiew, jest ok. Biorę luteinę dopochwowe, duphaston, magne b6, nospę, oraz zastrzyki neoparin.Pięc dni temu na wizycie wszystko było ok. Szyjka 32 mm. Z dzieckiem też dobrze. Czuję ruchy. Czy takie plamienia mogą mieć związek z założonym szwem? Dodam, że nie odczuwam przy tym żadnych bólu.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Mogą mieć tai związek. Gdyby jednak te plamienia nadal się utrzymywały to proszę udać się pilnie na wizytę do ginekologa.