Plamy na plecach a skolioza

Witam. Mam skoliozę. Od jakichś 2 lat na moich plecach są szorstkie, brązowe plamki, które występują wzdłuż kręgosłupa. Byłam z tym problemem u pani dermatolog, która stwierdziła, że wystarczy maść, a zaczną one blednąć. Nie zaobserwowałam jednak żadnego efektu mimo codziennego stosowania. Nie wiem już, co robić. Zbliża się lato i na plaży będę czuć się ponownie niekomfortowo. Czy są jeszcze jakieś sposoby, by plamki zniknęły?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

plamy nie pają związku ze skoliozą. Sugeruję udać się jeszcze raz do dermatologa. Możliwe, że konieczne będzie usunięcia chirurgiczne zmian.

Pozdrawiam.