Planowanie ślubu po zdradzie

mam narzeczonego od 4 lat mamy wspolnie 2 letnie corke chlopak wyjechal za granice do pracy i stalo sie tak ze poczulam sie samotna i nie doceniana przez partnera i zdadzilam go to byla przelotna znajomosc .powiedzialam o tym partnerowi. wybaczyl mi potem zaplanowalismy slub ktory ma sie odbyc 20 grudnia tego roku. ale ona coraz czesciej mowi mi ze to nie to ze musimy zrezygnowac a ale wczesniej planowal 2 dziecko slub koscielny mowi ze bardzo kocha mnie nie mam czym sie martwic co robic

Dzień dobry.

Prawdopodobnie z punktu widzenia Pani partnera istnieje różnica między wolnym, nieformalnym związkiem, a "formalnym" małżeństwem, która być może kojarzy mu się z jakimś ograniczeniem. Możliwe, że Pani zdrada w przeszłości ma też wpływ na zmianę jego decyzji - w końcu małżeństwo wiąże się z obietnicą wierności - której Pani nie dochowała.
Zamiast jednak zgadywać, warto wprost dopytać o powody, dla których narzeczony zmienił zdanie.

Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza