Plastry Evra a seks w pierwszym dniu miesiączki

witam Mam pytanie 22 stycznia przykleilam plaster erva był to pierwszy dzień miesiaczki w kolejnym dniu współżyłam z partnerem był to stosunek do konca wsumie 2 czy możliwe jest abym była w ciązy? zaznacze że do dnia dzisiejszego mam plaienie to juz 12 dzien nie jest ono duze ale brudzi i niepokoi mnie . Czy jest szansa na to że zaszłam w ciąze ? dodam że okres dostałam po 6 tygodniach gdyż 6 tygodni temu poronilam w 6 tygodniu ciąży Dzis zrobilam test ciazowy wyszedl negatywny czy go powtuzyc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, szansa że jest Pani w ciąży jest niska. W razie gdyby plamienia się powtarzały zalecam wizytę u ginekologa. Plamienia mogą być związane z terapią antykoncepcyjną. Pozdrawiam