Plucie krwią przy bólu żołądka i niedoczynności tarczycy

Witam,dziś zauważyłam że pluję krwią.Nie wiem czy wcześniej też,bo od jakiegoś czasu mam tak zwana flegmę i nie zwróciłam uwagi gdy odchrząkiwałam.Czasami mam bule żołądka,zauważyłam też domieszki krwi na chusteczce z nosa.Dodam też że mam niedoczynność tarczycy i strasznie obfite miesiączki.Mam 29 lat.Boję się że to może być coś poważnego a nawet ze mam jakiś nowotwór.Czy to możliwe że ta krew spływa z nosa do gardła czy to może być coś o wiele gorszego?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam możliwości określenia przyczyny takiego stanu, jednak muszę poinformować iż konieczna jest wizyta u lekarza (bezzwłocznie).