Płyny pozajelitowe w badaniu USG dopochwowym
Witam. 7 miesięcy temu urodziłam.Ciąża i poród prawidłowy,drogami natury. Po badaniu przez USG dopochwowe lekarz stwierdził,ze widzi płyny pozajelitowe. Co to znaczy ? czym to może być spowodowane i jakie niesie konsekwencje?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Może np. Wynikać z pęknie tej torbieli. Konieczne rozszerzenie badań. Proponuje udać się do ginekologa.