Po co brać Metmorfinę?

Jeżeli ktoś mieści się w takim przedziale glukozy 70-99, to powinien mieć wszystko oki. A tu jak czytam na specjalistycznych Forach jeden mdleje , druga ma zawroty głowy itd. Dziwne jest to, że Ci ludzie z c.t-2 przy cukrach 120-150 czuja się wyśmienicie.Po co więc brać metforminę i wymiotować? Rozumiem jeszcze ,że ktoś ma problemy z tarczycą , to odrębna sprawa ale tak? Musi być inne racjonalne wytłumaczenie a nie ,że każdy ma inaczej.

Lek. Tomasz Budlewski

Jest wiele zmiennych np czas od kiedy była rozpoznana cykrzyca i czas od kiedy są leki , brak kontroli na cukrzyca może powodować wiele powikłań zarówno makro i mikro naczyniowych , proszę koniecznie zgłosić się do lekarza diabetologa