Pociąg do kobiet dominujących u 43-latka

Pani doktor , mam 43 lata z natury jestem człowiekiem dominującym , zaś już od dłuższego czasu interesuje się bdsm i pociągają mnie kobiety dominujące które potrafią mnie dosłownie zeszmacić od swojego niewolnika do swojej prywatnego wc i to mi się podoba , Czy jest to normalne ?

Dzień dobry!

Tak, jest to normalne. Każdy człowiek ma swoje specyficzne preferencje seksualne. Dla pewnej (całkiem sporej) grupy osób są to fantazje o charakterze dominacji i uległości, z kręgu BDSM. Być może samo fantazjowanie na ten temat będzie dla Pana wystarczająco satysfakcjonujące - być może zdecyduje się Pan je zrealizować z partnerką o podobnych upodobaniach, którą wprowadzi Pan w świat swoich fantazji. Ludzka seksualność jest wielobarwna.

Pozdrawiam!