Podawanie obiadu dla rocznej córki o godzinie 17

Witam. Moja roczna córka jada codziennie obiadek o godz 17, Jest to związane z tym, że o tej godzinie jemy obiady po powrocie z pracy. Czy wyrządzam jej krzywdę "skazując" ją na takie obiado-kolacje? Dodam, że córka po przebudzeniu wypija mleko modyfikowane, na II śniadanie je posiłek stały, w kolejnej porze posiłku wypija kolejną butlę mleka a następnie przypada pora obiado-kolacji. Przed snem też jest butla mleka. Córka prawidłowo przybiera na wadze. Czy tak może być?

Witam,
jeżeli prawidłowo przybiera na wadze mogą Państwo prowadzić taki tryb karmienia.
Oczywiście lepiej byłoby gdyby obiad podawany był w porze "obiadowej", ale sytuacje życiowe są różne.