Podejrzenia nerwicy i bóle w klatce piersiowej

Witam,Lekarze podejrzewaja nerwice.objawy:Bole w klatce,dusznosci,gula i flegma w gardle,nagle ataki osłabienia podczas ktorzychjwstem bardzo ruchliwa,zaweottglowy,lek przed smiercia,uduszeniem.morfologia,sod potas,tsh,t3,t4,glukoza,cholesterol,ekg,bad.neurologa ok. Czy to rzecYwiscis nerwic CZy co to moze być.jem tylko jogurty bo nic mk nie przechodzi przez gardlo

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry,
to że będzie poszukiwała Pani źródeł swoich problemów w nieprawidłowościach natury medycznej nie oznacza wcale, ze nie może Pani równolegle skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty - do czego zachęcam.Zwrócenie się o pomoc do psychoterapeuty, może pomóc Pani dotrzeć do źródła kłopotów i wypracować sposoby radzenia sobie z nim.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
Zachęcałabym do rozmowy z lekarzem, jeśli lekarz, po konsultacji i przeprowadzeniu badań diagnostycznych wykluczy chorobę somatyczną, wówczas należy skonsultować się np. w Poradni Zdrowia Psychicznego i rozpocząć leczenie nerwicy. Główną metodą leczenia zaburzeń lękowych jest psychoterapia, proszę skontaktować się z psychoterapeutą w swoim mieście i umówić się na spotkanie. Terapia daje możliwość pracy nad psychicznymi problemami i negatywnym myśleniem. Wspomaga powrót do równowagi psychicznej, dzięki zmianom błędnych przekonań oraz rozwiązywaniu trudności. Pozdrawiam
Monika Prus
www.renovo-lublin.pl