Podejrzenie czerniaka pod paznokciem

Witam zadaje jeszcze raz te pytanie ponieważ wcześniej nie było widać zdjęcia mojego problemu. Pod paznokciem od pewnego czasu mam coś i nie wiem czy jest to coś niegroźnego czy może to być czerniak? Ponieważ nie dało się edytować poprzedniego zapytania jeszcze raz tworze nowe. LINK DO ZDJĘCIA : http://sv070.sendspace.pl/cache/img/2014/04/28/c3/b4b892ec5579477aba3072a.1100x1100.jpg

Witam. Trudno dokładnie ocenić rodzaj zmiany na podstawie zdjęcia. Konieczne jest dokładne badanie dermatologiczne. Proszę zgłosić się do odpowiedniego specjalisty.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przedstawione zmiany nie sugerują czerniaka a raczej wylew podpaznokciowy spowodowany urazem. Proponuje skorzystać z porady dermatologa.