Podejrzenie hemoroidów zewnętrznych

Witam od 3 może 4 dni prawdopodobnie mam hemoroidy zewnętrzne, wokół odbytu pojawiły się jak by takie gulalki czy też pęcherzyki czy jest to poważna sprawa? Aktualnie smaruje to maści z apteki mam nadzieję że pomoże i się tego pozbede. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli wdrożone leczenie okaże się nieskuteczne to konieczna będzie wizyta u specjalisty proktologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.