Podejrzenie jajek tasiemca w układzie pokarmowym

Proszę o pomoc moje dolegliwości zaczęły się od zatrucia pokarmowego, do dziś miewam często biegunki, dałem kał na pasożyty pani w laboratorium stwierdziła że wydawało jej się że było jajko tasiemca a po kolejnych 3 próbkach napisała że nie mam pasożytów, myślałem o zrobieniu badania na tasiemca z krwi do pewności, morfologię mam w normie tylko pct obniżone, pozdrawiam serdecznie!

Jeśli ma Pan watpliwości radzę zrobienie ponownie trzykrotnego badania kału w innym laboratorium. Badania z krwi wykonuje się tylko w przypadku podejrzenia tasiemca bąblowca i nie są one pewne.