Podejrzenie kaszaków na migdałach

mam problem od czasu do czasu wyciskam cos z migdalow lub wychodzi mi o za łuków ,jest biale lub zielonkawe mozna o rozmaślic ,raczej to nie angina bo by byl bol i inne objawy a mi nic nie jest co to moze byc.Czy to jakis kaszak.

Witam , konieczna wizyta u dobrego laryngologa , ocena stanu gardła , ew. pobranie wymazu i antybiogram , a potem leczenie celowane , lub skierowanie na leczenie operacyjne! WSZYSTKO TO , TO MOJE PODEJRZENIA I SUGESTIE , ALE NIE ISTNIEJE LECZENIE NA ODLEGŁOŚĆ -PRZEZ INTERNET!!! z.żurawski