Podejrzenie przepukliny pachwinowej prawostronnej i ból jądra

Witam mam 21 lat mam podejrzenie przepukliny pachwinowej prawostronnej bylem u chirurga powiedzial ze nie mam a ja czuje czasami uwypuklenie boli mnie jadro nad jadrem to co idzie od jadra od gory mam takie skrecone to a nad lewym jadrem nie mam, boli mnie jak jest wezek chlonny i idzie do gory a moze ma to wplyw wyrostek robaczkowy nie wiem? Jak ogolilem sobie przyrodzenie to czuje po chwili bol w wezle chlonnym prawym. A czemu boli to co od jadra gory idzie ta zyla niby nie wiem jak zazywa sie

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg

Tak mogą objawiać się żylaki powrózka nasiennego. Warto wykonać USG z przepływami żylnymi. Leczenie operacyjne o ile potwierdzi się to podejrzenie. Wskazana kontrola urologiczna.