Podejrzenie włókniaków w USG pachwin
mam skierowanie od chirurga na USG pachwin,w prawej mam guzekokrągły a w lewejpodłużny, chirurg uważa że to włókniak Na usg lekarz powiedział mi tylko, że węzłów chłonnych nie mam powiększonych a dalsze postępowanie należy do lekarza prowadzącego. na USG nie otrzymałam wyników, lekarz powiedział mi, że wyniki zostaną przesłane do poradni chirurgicznej Co teraz robić? Nie otrzymałam żadnych wskazówek czy teraz pojechać do chirurga czy on się ze mna skontaktuje, NIC. może juz nie jechac?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Insulinooporność w przeszczepie wysp trzustkowych
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - przede wszystkim OBOWIĄZKIEM lekarza wykonującego badanie jest wydanie wyniku w formie pisemnej ( często w raz z obrazami na CD).
Jeżeli są to włókniaki najprostrzym rozwiązaniem jest uch usunięcie.
Pozdrawiam serdecznie dr n.med Wojciech Kawiorski