Podejrzenie zapalenie zatok u 4,5-letniego dziecka

Witam! Mam problem z moim 4,5 rocznym dzieckiem. Mieszkamy w Anglii. Odwiedziliśmy już 5 lekarzy, dziecko brało 3 antybiotyki a zapchany nos, katar spływający do gardła i kaszel mokry nie ustępuje od 7 tygodni. Błagam o poradę, ponieważ angielscy lekarze nie iwerzą, że to może być zapalenie zatok. Ja choć doktorem nie jestem właśnie to podejrzewam.

Przyczyn podawanych dolegliwości może być kilka - bez badania laryngologicznego z oceną migdałka gardłowego, wymazem itd trudno się wypowiedzieć. Dziecko w tym wieku ma bardzo słabo rozwinięte zatoki przynosowe...