Podłoże wirusowe u dziecka po podaniu szczepionki Quadracel

Witam. Kilka dni temu pytałem o gorączkę, bóle kończyn, głowy i ucha po podaniu szczepionki Quadracel. W poniedziałek byliśmy z dzieckiem u lekarza i stwierdził on podłoże wirusowe. Wczoraj wieczorem pojawił się dziwny objaw - dziecko skarży się na "tikanie w głowie" i porównuje to do zegara. Częstotliwość "tiknięć" 2-3 sek. Zauważyłem też, że oglądając bajkę włącza głośniej telewizor. Zaczynam się niepokoić, chcę iść do innego lekarza, ale będzie dopiero za kilka dni. Czy to może być poważne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.