Podrażnienia miejsc intymnych u dziecka

Widzę że ma lekko czerwone na małej wardze sromowej przy ujściu moczu zaraz pod łechtaczką może to to ją tak boli?Ale nie wiem czy to nie zostało podrażnione po tych lekach.Ostatnio brała Furaginum Teva Maśc MACMIROR COMPLEX bez zmian a nawet jeszcze gorzej.Ja stosowałam wcześniej Clotrimazolum i psikałam jej octeniseptem też beż większych zmian ale było lepiej Żadnych śladów śluzu,czy opuchlizny.Środki piorące od kilku lat używam tych samych Proszę jeszcze o opinię,dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być spowodowana nawrotem infekcji. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u pediatry.