Podwyższona temperatura ciała i silny ból brzucha podczas okresu

Miałam normalny okres, który przyszedł na czas i trwał tyle, co zwykle. Jednak brzuch bolał mnie tak, że straciłam przytomność. Do tego w trakcie mialam podwyzszona temp ciała, powyżej 37. Jestem po okresie a temp dalej nie spada.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Podwyższenie temperatury ciała może być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta u lekarza.