Podwyższone leukocyty u 8-latka

Witam. Własnie odebrałam wyniki syna, 8 latka i strasznie się przestraszyłam . Ma podwyzszone leukocyty 18,8 , znacznie obnizone limfocyty 10, neutrofile 84, eo, bazo, mono 1,1 jeszcze raz neutrofile? 15,9. Reszta w normie. Mamy do lekarza dopiero we wtorek. Co to moze znaczyc? Proszę o poradę bo się bardzo martwię. Dodam ze syn przyjmował ostatnio antybiotyk i skonczył dopiero dzień przed robieniem morfologii.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań świadczą najprawdopodobniej o toczącej się infekcji infekcji. Konieczne jest zbadanie dziecka przez lekarza i rozważenie dalszego leczenia.