Podwyższone limfocyty i obniżone monocyty a powiększone węzły chłonne

Witam mam pytanie czy podwyzszone limfocyty 54.6 %i obniżone monocyty 1 (3-8) przy powiększony węzłach i bólach brzucha oraz bóli kostnych szczególnie nóg i rąk może oznaczać poważniejsza chorobę. Jestem w trakcie diagnozowania 22 mam mieć usg węzłów i ewentualnie wycięcie .Węzły powiększone od dwóch lat szyjne bolą tylko po alkoholu i są wtedy bardziej nabrzmiale. Nie wiem czy mam się martwić .Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Może to być objaw wielu chorób od poważnych i nieuleczalnych po łatwe do wyleczenia. Do czasu wykonania biopsji trudno jest mi powiedziec coś więcej.