Podwyższony poziom ALAT i bóle w prawym boku

Od dłuższego czasu miewam podwyzszony ALAT , zazwyczaj wtedy biorę hepatil przepisany przez lekarza i wyniki się poprawiają. Problem jednak wraca. Do tego co jakiś czas przez parę dni czuje się źle , mocno kluje mnie prawy bok czyli chyba watraba ,nie przyjemnie co chwile odbija mi się zgnilizna ... Jest to wtedy dość uciążliwe . Źle sie czuje po np napojach gazowanych lub fast foodach ktore omijam.Często mam skurcze w nogach , skóra w uszach mi się łuszczy i swędzi... czy to jest normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proponuję udać się do hepatologa lub lekarza chorób zakaźnych.