Podwyższony poziom bromokryptyny

Witam, badania których hormonów wystarczą lekarzowi do przepisania recepty na bromokryptynę? Mam podwyższony jej poziom po braniu sterydów, a raczej po lekach odblokowujących przysadkę ;( Zależy mi, na jak najmniejszej ilośći wymaganych badań, ponieważ mam dosyć mocno ograniczone fundusze.

Do leczenia jest też potrzebny endokrynolog, który podejmie odpowiednie decyzje, również co od badań kontrolnych. = to wyższa szkoła jazdy