Podwyższony poziom GGT i ALT a leczenie onkologiczne

czy przy wyniku ggt 85u/l allat 30u/l aspad 30u/l przejde badania w wompie.8lat temu bylem leczony na bialaczke radioterapia i chamioterapia czy ggt podwyzszone moze byc przyczyna tego leczenia. bardzo prosze o odpowiedz. bardzo dziekuje.bartek.

Sama interpretacja tych wartości nie wskazuje, żeby "coś się działo" - mieszczą się na granicy normy. Jednak o decyzji ośrodka medycyny pracy decyduje całe badanie, wywiad i wyniki badań dodatkowych.