Podwyższony poziom IgG a dalsze postępowanie

Witam mam podwyzszony poziom Ig G (20,19 g/l) co musze zrobic zeby wrocilo do normy ? oddawałam osocze i bo pobraniu krwi okazało ze nie moge dalej oddawac bo mam taki zły wynik, robilam wynik na tarczyce jest w porzadku, nie wiem co jeszcze moze byc nie tak.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, proszę powtórzyć pytanie i określić wobec czego oznaczano przeciwciała klasy IgG. Warto podać też pozostałe wyniki badań.