Podwyższony testosteron a stosowanie leków ziołowych

Mam lekko podwyzszony testosteron,moj wynik to 0,77ng/mi (jednostki laboratoryjne-min.o,23 max.0,73) czy moge zazywac tabletki ziolowe z wierzbownicy drobnokwiatowej ktore podobno obnizaja testosteron u kobiet? jesli tak to jak dlugo? dziekuje bardzo

Lek. Tomasz Budlewski

wg zaleceń lekarza ginekologa, sądzę, że Pani może, a jakie ma Pani objawy? dlaczego był oznaczany poziom testosteronu