Pogorszenie się badań przy kuracji Levemir

Witam. Mam T1 od 1993. Od marca moja kontrola pogorszyla sie. Uzywalam Levemir (22j wieczorem). Humalog bralam 1.5-2j na 1WW rano i 1j na 1WW wieczorem i 1j korekcje na kazde 50mg/l. Teraz biore 3-4 j. na 1WW, ale i tak mam 250 2 h po jedzeniu. 25j basal. Jem 2-3WW na posilek,<10 na dzien. Dostrzykniecie 3j obnizaja cukier o 40 po 2h. Rano mam zazwyczaj 180, ale czasami 120 albo 300. Zmienilam miejsca wstrzykiwan. Hormony tarczycy i witaminy w normie. Co moze byc przyczyna? Pozdrawiam, Marta

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną mogą być niewłaściwie dobrane dawki insuliny. Proszę udać się na wizytę do specjalisty diabetologa celem modyfikacji leczenia.