Pogorszenie stanu psychicznego a leczenie

mam problem, poniwaz moja stan psychiczny sie pogasza ( od piatku leze tylko w lozku) bylam u lekarza i dal mi jeszcze depakine, wcaz sie czuje zle, jak nie moge zniesc tego ciezkiego smutku a atakow leków to biore polsen zeby jakos to pzespac, ogolnie mieszam troch te lek....nie wiem jak mam sobie pomoc, prosze o rade!

Witam.

Pani objawy są niepokojące. Jeśli dobrze Panią rozumiem nie jest Pani zadowolona z obecnego leczenia. Warto porozmawiać o tym z lekarzem (zakładam, że leczy Panią lekarz psychiatra, jeśli nie proszę się koniecznie zgłosić do psychiatry). Jeśli nie jest Pani zadowolona z obecnego leczenia proszę zmienić specjalistę. Dobrym pomysłem byłoby również udanie się do psychoterapeuty. Pani stan musi mieć jakąś przyczynę i należy się nią zająć.

Pozdrawiam i życzę skutecznego leczenia.