Pojawianie się drgawek przy nadużywaniu alkoholu

Witam serdecznie mam partnera który nadużywa alkoholu zaczynają się pojawiać drgawki zimno i organizm się cały trzęsie zaczął opisywać że boi się ludzi nie lubi wychodzić z domu jego tryb życia to picie w lokalu praca którą jeszcze ma co można z tym zrobić namawiam go na leczenie bardzo boi się krytyki a kłamstwo ma na poczekaniu jak każdy alkoholik Dzwoni i płacze jeśli są objawy z wyrazem pomóż mi co można z tym zrobić od czego zacząć chciałabym mu pomoc ale też nie wiem czy powinnam .

Opisuje Pani silne objawy odstawienia. Jeżeli będzie dalej pił, będzie to się pogłębiało, może to być niebezpieczne dla życia. Tylko podjęcie leczenia w poradni leczenia uzależnień lub ośrodku da szansę na powstrzymanie tego. Powinna Pani postawić sprawę zdecydowanie.