Pokrzywka autuimunologiczna i występowanie obrzęków

Witam cierpie na pokrzywke autuimunologiczną 'podobno' lerzałam pare razy w szpitalach na oddziałach dermatologi. Moja pokrzywka to bable które wychodza na calym ciele dochodzi do obrzekow ust okolic oczu i duszności gdzie jedyna pomocą jest szybkie podanie zastrzyku na pogotowiu. Jednak mam najgorszy problem z tym ze leki ktre przepisuja mi lekarze nie skutkuja do konca. po odstawieniu leku na jedną dobe problem wraca przez co mam problem z testami alergologicznymi. prosze o porade!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza alergologa, po badaniu będzie mozna określić opdowiednie dalsze postępowanie.