Pokrzywka na skórze twarzy i uczucie pieczenia

Witam dzis rano pojawila sie na mojej twarzy pokrzywka z miejscowym nasileniem na policzkach,z lekkim obrzekiem,nie zmienialam kosmetykow,ani jedzenia:Jest to duzy dyskomfort tym bardziej ze odczuwam pieczenie orz wrazenie palacej twarzy.Nie przyjmuje zadnych lekow.Od dzis przyjmuje wapno.,pobyt nna dworze powoduje ulge w objawach,w ogrzewanym pomieszczeniu objawy nasilaja sie.Prosze oopinie i porade.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję konsultację z dermatologiem a doraźnie polecam stosować np zyrtec.