Pola płucne bez świeżych zmian ogniskowych i naciekowych

Prosze o interpretacje badanie RTG klatki piersiowej p-a i boczne lewe: Mama ma 64 lata, jest zagorzalym palaczem. Pola plucne bez swiezych zmian ogniskowych i naciekowych.Naczynia wnek nieposzerzone.Krazenie plucne wydolne.Przepona prawidlowo ustawiona.Jamy oplucnowe wolne.Ksztalt i wielkosc serca w normie, aorta wydluzona.Przestrzen zamostkowa i zasercowa wolna. Uwidoczniony uklad kostny klatki piersiowej bez zmian ogniskowych.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania nie wykazuje patologii. Niemniej jednak warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.