Polip macicy i poziom TSH a zastrzyk Pregnyl

witam, w V.15 r. ginekolog wykrył polip macicy, w czerwcu go usunął, w sierpniu na kontroli OK. TSH w V.15: 4,19, VII: 2,63, X: 1,38 (przy zwiększonej dawce Euthyroxu z 25 na 50 - już pod okiem endokrynologa) i nagle 2 niemiłe niespodzianki - w seszłą środę ginekolog wykrył ponownie polipa, a w piątek zrobiłam tsh i nagle 8,63! w sobotę powtórzyłam:7,62! Ginekolog, mimo tego chce zrobić dzisiaj zastrzyk z pregnyl. wiem, że oba czynniki mogą spowodować poronienie. co robić?

Aleksander Ropielewski

Nie mam wystarczająco dużo informacji aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie dalszego postępowania.