Polipowate zgrubienie błony śluzowej widocznej w badaniu zatoki klinowej
witam ,mam rezonans kręgosłupa szyjnego w opisie jest coś takiego - polipowate zgrubienie błony śluzowej widocznej w badaniu zatoki klinowej , często zapadam na ból krtani ,szybko mam chrypkę i odczuwam jakbym coś miała przy przełykaniu po prawej stronie ,coś co mi przeszkadza i pobolewa miałam wcześniej tomograf z kontrastem gdzie napisano że ślinianka przyuszna prawa wydaje się o nieco silniejszym wzmocnieniu po dożylnym podaniu środka kontrastowego TK 2 lata temu miałam MR teraz co to jest

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik wskazuje na obecność polipa w obrębie zatoki klinowej. Sugeruję konsultację laryngologiczną.