Półpasiec a operacja zmniejszenia nosa

Mam za 6 dni operacje zmniejszenia nosa-4 dni temu zachorowałam na półpasiec,biore lek heviran,czy to może wpłynąć na wyniki badań,które będę wykonywać przed operacją i może operacja się nie odbyć?Jestem załamana tak długo czekałam na ten termin i teraz co?

Sam Heviran nie zmieni Pani wyników badań. Należy się jednak zastanowić co złożyło się na to, że aktywność wirusa wywołującego chorobę się zwiększyła. Być może obniżyła się u Pani odporność. Proponuję skontaktować się z lekarzem, który ma wykonać zabieg. Podejmie, po zbadaniu, decyzję o terminie operacji.