Półpasiec u 45-latki

Witam wróciłam właśnie od lekarza który stwierdził u mnie półpaśca. Mam pytanie czy nie powinnam dostać zwolnienie? czytam m. in na tej stronie, że trzeba uważać by półpaśca nie przeziębić czy więc powinnam zostać w domu? a jeśli tak- to jak długo? będę bardzo wdzięczna za informacje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Być może postać choroby nie jest nasilona. O konieczności wystawienia zwolnienia lekarskiego powinien zadecydować lekarz prowadzący.