Pomiar składu organizmu u 22-latki

W czerwcu ważyłam 44,2 kg 158 cm BF 23,4% (10,4 kg samego fatu) Wczoraj pomiar wskazał że przytyłam 1,5kg. BF 27% co daje 12,4kg tłuszczu. Jakim cudem przytyłam ogólnie 1,5kg jeśli samej tkanki tłuszczowej przybyło 2kg?W międzyczasie ważyłam 45 kg i zaprzestałam jeść nabiał.Od dwóch tygodni jednak znowu jem po jednym jogurcie naturalnym dziennie i w tym czasie wzrosła waga. Czy spożywanie nabiału codziennie przez miesiąc może spowodować uczulenie organizmu na te produkty?

witam
jeśli nastąpił wzrost tkanki tłuszczowej o 2kg a wagi 1,5kg tzn że zmniejszyła się beztłuszczowa masa ciała (mięśnie,woda)
czy nabiał był odstawiony z jakiś powodów? na jak długo?
ile nabiału Pani spożywała? tylko jogurt?
pozdrawiam