Pominięcie 13 tabletki antykoncepcyjnej a możliwość zapłodnienia

Witam, zapomnialam 13 tabletki, czyli z drugiego tygodnia, biore Madinette i wzielam ja po 14h, reszte normalnie, jednak w 14 tabletce i potem jakos 18 i 19 wspolzylam, ale bez wytrysku do srodka.. Czy mozliwe jest zapłodnienie? dzisiaj powinnam miec 1 dzien przerwy 7-dniowej ale nei zrobiłam jej i przyjelam tabletke z leku ze moze jednak do tego zaplodnienia dojsc. zrobilam dobrze? czy to cos sie stanie ze nie zrobie przerwy? pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wykonywanie przerwy było dobrym posunięciem z Pani strony. Rzeczywiście istniała taka możliwość.