Pomoc po niezdanej maturze

Nie zdałam matury. Rozmawiałam już o tym z panią od polskiego. Dalej nie mogę się z tym pogodzić. Moja nauczycielka od polskiego zaproponowała mi, żebym znowu się z nią spotkała. Nie wiem czy to wypada. Nie chcę już tej Pani przeszkadzać. A poza tym nie jestem już uczennicą tej szkoły, jeżeli mnie tam zobaczy jakiś inny nauczyciel. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Mgr Adam Horak Psycholog

Świetnie, że zobaczyła Pani rozwiązanie. Mamy zatem połowę sukcesu a do tego nie jesteśmy sami. Nie widzę przeszkód, żeby skorzystać z pomocy życzliwej polonistki, tym bardziej, że sama zaproponowała Pani pomoc. Że szkołą jesteśmy związani przez całe życie tak jak z rodziną, a Pani ma tam jeszcze coś ważnego do powiedzenia.

Witam,
skoro to nauczycielka zaproponowała spotkanie, a Pani chciałaby z tego skorzystać nie ma w tym nic złego. Jeżeli nadal nie będzie się Pani mogła pogodzić z obecną sytuacją proponuję konsultację z psychologiem lub psychoterapeutą.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Witam,
jeżeli to nauczycielka pierwsza proponuje spotkanie, to widocznie tego chce. Proponuję się z nią spotkać , pomimo obaw "czy wypada czy nie".
Ona przecież bierze odpowiedzialność za swoje słowa i pewnie panią lubi:)
Pozdrawiam