Pooperacyjne zmiany włóknisto-bliznowate
Proszę o interpretacje opisu mammografii Sutki o utkaniu tłuszczowo-gruczolowym.,bez patologicznych zagęszczeń i zwaonień. W sutku lewym pooperacyjne zmiany wlóknisto-bliznowate i zwapnienia w bliznie. Dodam 2008 operacja oszczedzajaca i radioterapia. krystyna

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Wynik badania należy uznać za prawidłowy. Występują zmiany będące efektem interwencji chirurgicznej. Niemniej jednak powinna Pani udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.