Popękane naczynia krwionośne na twarzy u 12-letniego dziecka

Pomocy ! U mojego 12 letniego dziecka na policzkach wystąpiły zmiany. Jest zaczerwienione jakby popękane naczynka krwionośne !! Pomocy od czego to jest i jak zrobić aby znikneło ?!

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Warto, aby zmiany na twarzy dziecka obejrzał lekarz. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego lub lekarza pediatry. Pozdrawiam.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Możliwe, iż wyżej opisane zmiany pojawiły się w związku z niskimi temperaturami. Proszę spróbować stosować krem na zimę. Jeśli zmiany nie będą ustępowały lub jest Pani zaniepokojona polecam kontakt z lekarzem dermatologiem.

z poważaniem
Michał Kurek