Popękane naczynka w oczach po noszeniu soczewek

Witam serdecznie! Długo nosiłem soczewki kontaktowe co skończyło sie popękanymi naczynkami. Czy one same sie zagoją czy potrzebna jest wizyta, lub jakiś środek? Dodam ze byłem i okulisty ale zapomniałem zapytać. Z góry dziękuje i pozdrawiam. :)

Witam.
Zbyt długo noszone soczewki kontaktowe powodują pojawianie się naczynek na spojówkach. Jedynym sposobem polepszenia obrazu spojówek jest użytkowanie soczewek kontaktowych przez ok. 8 godz. na dobę.
Pozdrawiam