Poprawka brwi permanentnych w 4 miesiącu ciąży

Witam mam pytanie jestem w 4 miesiącu ciąży czy mozna isc na poprawkę brwi pernametnych czy nie zaszkodzi dziecku?

Dzień dobry, nie można wykonać korekty brwi. Osoba przeprowadzająca nie powinna również się godzić na wykonanie zabiegu.
Pozdrawiam serdecznie

Ciąża stanowi przeciwwskazanie do wszelkich procedur, które nie mają na celu ratowania życia dziecka i/lub matki. Pozdrawiam.