Posmak w ustach, senność, zmęczenie, brak koncentracji, grzybica, wzdęcia, ból żołądka i wahania wagi

Witam !!! Od sierpnia meczy mnie dziwny smak w ustach i senność,zmęczenie,brak koncentracji.Z czasem doszla grzybica paznokci,łupież i krosty na ramionach.Od stycznia wzdecia bol zoladka (stwierdzone zapalenie blony sluzowej zoladka i opuszki dwunastnicy aktywny helikobakter )w krwi podwyższone WBC 19(tys/ul) i LYM 10.19(tys/ul) od miesiaca mam nie poskromiony apetyt na slodkie a z dnia na dzien czuje sie wykonczona raz tyje raz chudne.Co to moze byc i gdzie sie udac ?Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Na podstawie badania będzie mógł pokierować Panią do odpowiedniego specjalisty lub zaproponować leczenie.
Pozdrawiam