Postępujące zaburzenia równowagi i mowy od trzech lat
Od 3 lat mam postępujące zaburzenia równowagi i mowy /chodzę i mówię jak pijany/. Wszelkie badania, rezonanse itp. nie pozwalają na jednoznaczną diagnozę. Co i gdzie można jeszcze zbadać?

MĘŻCZYZNA, 54 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Proszę skonsultować się ze specjalistą neurologiem, który zbierze wywiad, zbada Pana, zanalizuje wyniki dotychczas wykonanych badań oraz pokieruje dalszym postępowaniem.