Potliwość i odczuwanie gorąca w stopach

Witam potrzebuje jakiejs dobrej rady ,a mianowicie mam nie przyjejmny problem ze stopami .Niewazne jakie zaloze buty czy skarpetki to i tak grzeje mi sie stopy odczuwam wtedy nadpotliwosc i gorac w bucie .Nie wydziela sie nie przyjemny zapach ,lecz czuje caly czas ze mi goraco w stopy .Myslalem ze to od Anemi ale niemam Anemi wyleczylem ja ,obecnie malo biore lekow bo nie lubie ,codziennie pije soki warzywne boagte w Witaminy .. prosze o odpowiedz dziekuje .

Aleksander Ropielewski

W pierwszej kolejności wykluczyłbym nieprzewiewne materiały jako przycyznę dolegliwości oraz zaburzenia ukrwienia lub unerwienia kończyn dolnych. Bez przeprowadzenia badania trudno mi stwierdzić to jednoznacznie dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.